خرید آنلاین از آراد سیستم

ما به همه بازدیدکنندگان سایت آراد سیستم، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان آراد سیستم در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد.

 

خرید حضوری از آراد سیستم

فروش حضوری آراد سیستم بهمن ماه سال 95 در تهران – خیابان حافظ – بازار موبایل ایران افتتاح شد. مشتریان عزیزی که تمایل به خرید حضوری و تست گوشی های مختلف دارند می توانند جهت خرید به شعبه حضوری آراد سیستم مراجعه کنند و نیازی به ثبت سفارش روی سایت قبل از مراجعه نیست.امکان تحویل حضوری سفارش ثبت شده روی سایت در شعبه حضوری وجود ندارد.

 

نکات قابل توجه

– قیمت‌های سایت، قیمت نهایی می‌باشد و هزینه‌ای به آن اضافه نخواهد شد. کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت لحاظ شده است و – خریدار فقط مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. اما ممکن است بنا به محل خریدار و فاصله از آراد سیستم، ارسال محصول هزینه‌ای در بر داشته باشد.

– کلیه قابلیت‌های محصولات (مثل گوشی‌های تلفن همراه) از قبیل آنتن دهی ، بلوتوث ، وایرلس و … فعال بوده و نیاز به پرداخت هزینه جهت فعال‌سازی نیست.

– محصولاتی که گارانتی دارند، نیازی به پرداخت هزینه جهت ثبت و فعالسازی گارانتی ندارند. کد فعالسازی رجیستری گوشی های موبایل روی کارت گارانتی محصولات توسط شرکت گارانتی کننده درج می شود.

 

گارانتی و بدون گارانتی

محصولاتی که گارانتی دارند، دارای گارانتی رسمی و معتبرترین گارانتی می‌باشند و محصولاتی که گارانتی ندارند و یا نیازی به گارانتی ندارند، از یک هفته مهلت تست و ضمانت برگشت وجه برخوردار هستند.

 

خرید اقساطی

برای خرید اقساطی با شرایط ویژه می توانید به شماره زیر واتساپ پیام ارسال کنید یا تماس بگیرید.